Top Channel/ Big Brother Vip vjen në Top Channel/ Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë

3 Просмотры
Издатель
Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka nje ndryshim, aspak te ata jane te gjithe PERSONAZHE VIP. Ne udhëtimin e tyre banorët do t’u nënshtrohen kushteve të pazakonta, brenda një shtëpie që askush s’e kishte imagjinuar, larg luksit, larg komoditeteve të jetës së përditshme. Top channel ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin e këtij spektakli dhe studiot dhe ambjentet ku do qendrojne te famshmit e big brother vip te edicionit te pare jane gati. Studio me e re e top channel, me emrin Nova eshte ndertuar per spektakle te tilla madheshtore.

Big Brother Vip eshte mbetet nje nder Reality Show me te sukseshem ne bote, vjen ne Shqiperi ne formatin e tij me te fundit, pas suksesit te meparshem, prodhuar nga Top Channel…

Big Brother i kthen njerezit e zakonshem ne te jashtezakonshem. Kurse ne Big Brother VIP njerezit e famshem kthehen ne te zakonshem. A e keni menduar ndonjehere se cfare ndodh ne mendjen e nje VIP-i? A jane ata vertet si gjithe te tjeret. Ju mund ta zbuloni kete tani sepse Big Brother VIP i nxjerr te pasurit e te famshmit nga shtepia e tyre e rehatshme dhe i fut ne shtepine me te famshme ne bote – Shtepine e Big Brother. Personazhe VIP do te perjetojne pervojen e vertete. Te izoluar nga bota jashte, ata do te jene te ekspozuar para syve kurioze te shqiptareve 24 ore ne 24 ore ne 7 dite te javes.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#BigBrotherVip#TopChannel
Категория
Фильмы смотреть онлайн
Комментариев нет.